| anonim_4396 a întrebat:

La masterat sa merg pe specializarea de la licenta (TCM) sau sa aleg un master diferit.
Multumesc

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Nu prea sunt aici absolventi de TCM, nu stiu cine ti-ar putea raspunde. Macar spune-ne variantele, cu scurte descrieri, ca sa dam o parere!

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Pai, mu ar fi corect sa ne intrebi pe noi, fiindca de asta decide viitorul tau, nu putem decide pentru tine, alege ceea ce vrei, si fa pe o lista avantajele si dezavantajele amandorora. si noteazale cu puncte, apoi calculezi si vezi care are mai multe dezavantaje, si mai multe avantaje

| FercuAndrei1992 a răspuns:

Ma gandeam la un masterat la ETC.