| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

LA materia M3 LA liceu, imi cere CV- + scrisoare de intenție + fisa postului pentru tehnician in administratie. Trebuie sa le aduc completat sau doar model?

? Ajutor repede Dau funda.

ajutor URGENT
LA materia m2 la liceu imi cere fisa postului pentru contabil. Ce trebuie sa le aduc? Xeroxat sau scris de mana? Un formular sau ce? referat?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Fisa postului la calc, daca nu, de mana. Eu cred ca trebuie completate, nu are sens sa ceara doar model.
Fisa postului reprezinta atributiile pentru postul respectiv, ce trebuie sa faca un tehnician sau un contabil.
Pentru cv cauta modelul european si completeaza-l.
Pentru scrisoarea de intentie gasesti modele pe internet..cred ca trebuie o scrisoare pentru postul de tehnician, adica sa scrii de ce vrei postul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acela este un modul sa inteleg, m2, m3, are si o denumire sa inteleg pe care tu nu o specifici.
http://www.fise-de-post.contabilitateafirmei.ro/