PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

LA MULTI ANI! : Pupymik, Joy, Mike, si toti ceilalti care mai sunteti under age! Sa ne traiti ani multi si sanatosi si productivi! - aici!, si in famliile si cercurile voastre de prieteni! Faceti sport / miscare!, ca sa fiti sanatosi, nu papati aiurea si fara tutun!, distruge groaznic tenul!

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Muuultumesc mult! :*:*
La multi ani tuturor minorilor de pe TPU! Sa crestem mari! laughing

14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Multumesc la fel! scuze ca am raspuns abia acum dar nu am fost pe faza! Sorry!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aceleasi urari si din partea mea.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am 15 ani deci pot sa ma consider si eu inca un copilhee heebig grinLa multti ani tuturor!happy

| Bishop a răspuns:

Multumim multumim happy

| Cryss a răspuns:

Si eu sunt under age, dar nu sunt Vip laughing. Ma mentionez singura big grin si o mentionez si pe Delight : La multi ani noua si tuturor! >big grin

| joy a răspuns:

Multumesc si la multi ani tuturor celor care mai au un suflet de copil:*

| bibitza a răspuns:

La multi ani Cryss, Delight si mie big grin ca desi am 19 ani tot un copil ma consider.si la multi ani si celor amintite de de PsihoSex :*. va tzok

| alexam a răspuns:

Multumim de la multi ani, si il dam spre tine inapoi! Eu am 6 ani! De fapt am 2 si 6. Sunt micuta de tot (2 ), si aproape de scoala ( 6 )... big grin

| Sunshine_2005 a răspuns:

La multi ani tuturor copiilor si celor ce au doar mintea unui copil(de 3 ani eventuallaughing)eu ma inscriu l ambele categorii chiar daca am 16 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aceleași urări și din partea mea.
Numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha mersi ca nu m-ai mentionatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani Cryss, alinu stiu si mumoasa, dulce mai e big grinbig grin :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma simt si eu desi nu m'ati mentionat?rolling on the floor)
La multi ani tuturor>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multiani copiii.