| ionnik a întrebat:

La profil de filologie bilingv se mai face din a11a chimie, fizica, bio?big grin

5 răspunsuri:
| madycoco a răspuns:

Si materia se numeste Stiinte :d.

| laptopnews a răspuns:

Nu se fac, scapi de ele in clasa a 11-a. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. S-ar putea sa faci un fel de chimie...Protectia mediului de fapt, dar stai linistita ca nu are nicio legatura cu prostiile alea de reactii straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se mai fac. nici mate nu se mai face. faci o ora de stiinte, care se presupune ca le "comprima" pe astea 4. oricum, e o ora care se bazeaza mai mult pe cultura generala, nu aprofundezi prea mult thinking

| Andreea_7493 a răspuns:

Da, se fac, numai ca nu vor mai fi separate, or sa se faca toate 3 intr-o singura ora :p