| anonim38 a întrebat:

La profilul mate-info ce materii se predau?

Răspuns Câştigător
| camy417 a răspuns:

Depinde daca e intensiv sau neintensiv.
la intensiv pana in clasa a 10-a:
4 ore matematica
4 ore informatica
2 ore engleza, franceza, chimie, biologie
3 ore fizica, romana
1 ora religie, muzica, desen(o data la doua saptamani) tic (in clasa a 9-a ai 2 ore), ed. fizica, geografie, istorie, logica.
probabil am uitat cateva, din clasa a 10-a nu se mai face muzica, desen si tic, scad numarul de ore de biologie, fizica si chimie si se mareste numarul de ore de informatica

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Matematica, informatica-în principal, fizica, chimie, biologia, limba română, engleza.
Pa!

| cookie01 a răspuns:

Matematica si informatica (cam cele mai multe ore), romana, fizica si chimie ( 2-3 ore pe sapt), engleza, biologie, si alte materii ce nu sunt importane ( geografie, istorie, logica, desen, muzica)

| lucica244 a răspuns:

Matematica, informatica, stiinte