| LuFacs a întrebat:

La romana la partea a3a am scris Iona dar o singura paginasad. Se ia in considerare?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Da! Cel mai probabil vei primi 15 puncte.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da,dar nu o sa primesti punctele pentru redactare.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Iona de Marin Sorescu? Probabil ca daca ai scris ceva se ia in considerare. E suficient si o pagina dar important sa fi scris bine ci nu prostii. Nu te mai intrista! love struck

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Iona de Marin Sorescu? Probabil ca dacă ai scris ceva se ia în considerare. E suficient și o pagina dar important sa fi scris bine ci nu prostii. Nu te mai întrista! love struck

| Troll a răspuns:

Se ia in considerare numa ca nu iti da si punctele pentru redactare ca nu ai scris 2 pajini.

Succes si note cat mai mari