| TheVampireDiari3s a întrebat:

La simularea bacalaureatului la matematica,daca am rezolvat un exercitiu corect,dar am scris ceva in plus ce nu trebuia, credeti ca imi va scade din punctaj?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ţi se scade din punctaj!

Ce este greşit se taie şi nu se punctează - oricum, dacă nu trebuia scris acolo şi nu era parte necesară în rezolvare, NU pierzi din puncte.

Toate cele bune.

| viotedy a răspuns:

Nu cred.

| dellu a răspuns:

Nu. Dupa barem, in special la matematica, se puncteaza doar rezultatul si procedeul prin care ai ajuns la acesta. Nu iti faci griji happy!

| DJMryo a răspuns:

Stai linistit nu iti scade taie ce ai scris in plus gresot si iti pucteaza fraza corecta.