| JstGeorge a întrebat:

Legat de licee din Oradea, care dintre Colegiul National Mihai Eminescu, Colegiul National Iosif Vulcan si Liceul Teoretic Onisifor Ghibu au internate?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Niciunul din cele trei enumerate nu au internat--- convinge-te accesand "Dotari" sau Baza materiala" de pe website-ul fiecaruia.
In schimb, liceul teoretic "Aurel Lazar " are internat cu o capacitate de 100 de locuri (camere cu 3 paturi, hol si baie proprie )--- vezi la pg.11 din pdf-ul : http://alazar.ro/wp-content/uploads/2016/09/PDI_LIT-AUREL-LAZAR.pdf

1 răspuns:
| alexcoman34 a răspuns:

Din ce stiu eu, unde a invatat verisoara mea doar Colegiul National Iosif Vulcan ar avea si internat, liceu destul de ok. Seara faina!