| Dienutzaa a întrebat:

Liceul Spiru Haret sau Matei Basarab ( Bucuresti )? Astept pareri si argumente. Care e mai bun? Funda si vot pentru cele mai bune raspunsuri, promit.

2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Eu sunt la Cantemir Voda, am avut posibilitatea sa merg la toate 3 si m-am dus la asta. Pai eu spun Matei Basarab stiu o persoana acolo, ii pune sa faca fise la romana la carti adica o treaba cam serioasa la invatatura, la Spiru Haret nu stiu pe nimeni, cam toat aia e.

| CM_CM_1988 a răspuns:

Nu stiu de Matei Basarab, dar eu am auzit numai de bine de Spiru.
Stiu ca se invata carte si e foarte bine cotat. Acolo am vrut sa ma transfer dar m-am razgandit big grin