| loveisfreedom a întrebat:

M-am decis in ultimul moment ca vreau sa ma transfer la un alt liceu. trec in clasa a 12-a si nu stiu sigur daca se mai fac inscrieri. sunt la profilul tehnician in activitati economice si vreau sa ma transfer la filologie sau un profil care ma va ajuta la facultate, din moment ce as vrea sa dau la o facultate de litere.
ma pot transfera si acum sau trebuie sa mai astept pana in semestrul al doilea. sunt din Bacau si vreau la liceul Pedagogic sau Alecsandri.
Trebuie sa dau niste teste la intrare?

2 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

La orice liceu, cand intrii, trebuie obligatoriu sa dai un test.happy

| IcIlIBmAb a răspuns:

Acum te-ai decis? ma tem ca o fi prea tarziu :-s