| Thanatos11 a întrebat:

M-am inscris la ASE doar la buget la Informatica economica si cred ca nu o sa fiu admis deoarece am media doar 8, 26. Exista posibilitatea sa mai intru la taxa daca nu am mi-am pus si optiunea taxa?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Depinde de facultate. De exemplu, chiar daca nu ai completat optiunea de taxa, dar ai medie de taxa ca sa zicem asa, in mod normal ar trebui sa fii instiintat de treaba asta, si intrebat daca doresti sa-ti mentii locul. Cel mai bine e sa te uiti tu pe tabel cand apare si sa intrebi la secretariatul facultatii. Treburile astea difera de la facultate la facultate.

Informativ, sa stii ca listele buget / taxa care apar prima oara nu sunt deloc batute-n cuie. Vor suferi multe modificari.