| AdrianTudor a întrebat:

In cateva zile ar trebui sa ma inscriu la ASE la cibernetica. Daca ma inscriu direct la taxa, in loc de buget, am mai multe sanse sa intru la taxa decat cineva care s-a inscris la buget ca optiunea 1, apoi taxa ca optiunea 2 sau in urma repartizarii, daca cineva are media mai mare ca a mea, de la buget (si a pus si taxa ca opt. 2), ma poate inlocui?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai mai multe sanse, admiterea se face strict in ordinea mediilor.