| gh0st141maggot a întrebat:

Ma aflu in urmatoarea situatie: am urmat un an la buget la prima facultate, dupa un an m-am retras, iar acum am dat la a doua facultate unde am intrat tot la buget pentru ca nu am reusit sa iau adeverinta de la prima facultate care sa ateste ca am urmat un an acolo, prin urmare, ne avand aceasta adeverinta in dosarul de inscriere, am fost clasificat ca si cum n am mai urmat nicio alta facultate.
Intrebarea mea este daca intr adevar se verifica aceste lucruri pe parcursul aniilor de studiu? sau odata ce s-a facut repartitia nu se mai intereseaza nimeni? mai ales ca a doua facultate apartine de cu totul alta universitate fata de prima.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Din cate stiu nu ai voie, dar daca nu verifica ai o sansa.