| ElyK20 a întrebat:

Ma gandesc sa dau la finante si banci, si as dori, daca stiti, sa-mi spuneti si mie ce materii trebuiesc pentru admitere, sau pe ce materii se pune accent.

Răspuns Câştigător
| w3xuLik a răspuns:

Draga ElyK20, dupa cum stii finante si banci este un profil (nu stiu exazt cum se nmeste imi scapa big grin) care pune accent pe economie si contabilitate si desigur relatii cu clientul. Oricum adreseazate mai bine unui profesor care cunoaste mai bine ce ai de facutwinking
w3xuLik