| Anonim8283773 a întrebat:

Mă neliniștește ceva. Opțiunile la liceu, adică repartizarea se face de la prima opțiune nu-i așa? Și dacă aceasta este cu un punct mai mică decât media mea am șanse să intru, nu? Nu as vrea sa intru la ultima..am pus destul de multe dar ultima chiar mă neliniștește

1 răspuns:
| proserpina22 a răspuns:

Da, desigur! Acum 6 ani cand eram eu la liceu aveam intrati cu media 2, ultima medie de la liceu fiind de 7. Ai sanse daca nu se ocupa locul!