| Oanny a întrebat:

Ma numesc oana sunt clasa a opta si deja ma gandesc pentru un liceu...eu as vrea un liceu pe baza limbii romane adica un liceu cu profil uman dar din galati. Poate cineva sa-mi scrie cateva licee? cu siguranta nu am peste 8 (media)inca nu am dat examen.Va rog sa ma ajutati multumesc

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Aproape toate liceele au clase de filologie.Depinde unde locuiesti, ca sa-ti alegi ceva convenabil ca distanta si bun.

| ViVi a răspuns:

Folologie love struck limbi straine si romana :p

| ViVi a răspuns:

Scz filologie

| JoJo a răspuns:

Vin-o la Colegiul National Costache Negri[Pedagogic] ...la filologiebatting eyelashes acolo sunt si euhappy
cls. a 10-ahappy

| Oanny explică:

Poi vreau nume de licee...cam cu meida 8...la ce liceu as putea intra?

| Oanny explică:

Io mi-am calculat media si as avea cam 7. 80... ei bine pot intra cu notele astea?(mi le-am calculat dupa modelul ala daca mai aveam teze dar acum am examen...deci nota cu aproxiamaie...nu stiu daca se poate sa fie si mai mik)deci c un 7. 80 merge sa intru?

| Oanny explică:

Nati inteles... vreau nume de licee din galati