| adda4p a întrebat:

Buna tuturor! Sunt o eleva de clasa A VIII-A si cred ca voi incheia cu media 9.00(aproximativ). Vreau sa merg la un liceu din Constanta cu profil uman(filologie). As fi avut o medie mai mare dar la evaluarea asta am luat note mai mici. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi, pareri despre licee mai bune. Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BeebeeFUtpu a răspuns:

Poti incerca liceul Calinescu...
Hmm, dar oricum apar ghidurile pentru elevi [apar inca de pe 5 mai.]. Oricum, rabdare happy