| danapop a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu o facultate.cineva care este sau a terminat la protectia si expertiza produselor alimentare. daca poate cineva astept raspunsurile voastre si atunci o sa revin cu cateva intrebari.mersi

3 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Incearca Management, ca iti poti face propriul magazin, de produse alimentare, daca vrei sa te axezi pe produse. altceva, incerca Industrie alimentara daca nu. eu as alege prima in orice caz. big grin

| danapop explică (pentru Analytical):

Mersi frumos, ideea era ca eu vreau sa merg la facultatea asta si as fii vrut sa stiu ce ma asteapta acolo pentru ca am pierdut un an, iar anul asta sunt hotarata sa merg si de aceea as fii vrut sa imi zica cineva care este sau care a terminat acolo. oricum mersi frumos inca odatabig grin

| danapop explică:

Situati e mai complicata ca am pierdut deja un an si acum nu prea stiu ce sa fac din cauza asta am intrebat.era o idee.iti multumesc pentru sfat:*