| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la rezultatele de la bacalaureat la Stiinte ale naturii si vad ca la Limba si literatura romana, la competente scrie "utilizator avansat" etc. Se dau si la Stiinte competente? Ca nu mai inteleg nimic.

Ce competente se mai dau?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Competente se dau la Limba Romana, Informatica, Engleza sau Franceza.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, nu se dau competenţe la Ştiinţe.
Utilizator avansat este pentru proba orală la Limba Română, nu ai văzut tu bine.
Aceste competenţe se dau indiferent de profilul pe care îl ai.
Pa-pa.

| ElenaSA a răspuns:

Bineinteles.Toti dau la Limba si Literatura Romana.Este fosta proba orala.