| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva care nu a participat la cursul festiv de la facultate? laughing V-ati simtit prost?

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Daca a fost alegerea ta sa nu participi, cu siguranta ai avut un motiv si nu ai de ce sa te simti prost sau sa te mai gandesti la asta. Daca ai fost nevoit de vreo imprejurare sa nu participi, din nou nu ai de ce sa te simti prost si nici sa te mai gandesti la asta. Daca pur si simplu acum te simti rau in legatura cu neparticiparea, asta e, a fost, nu mai poti schimba nimic si cu asta basta. Iar nu mai ai motiv sa te gandesti la asta. Probabil ca vei participa la intalnirile ce se vor organiza din timp in timp.

2 răspunsuri:
| theforceofgood a răspuns:

Da. Eram să mă sinucid, când să mă arunc în fața camionului, acesta a rămas fără benzină dacă î-ți vine să crezi. Când să mă arunc în fața trenului, la fel ca Anna Karenina, venea unul în fugă și a dat peste mine, iar până să mă ridic și să mă arunc iarăși, a plecat trenul, mi-a fost lene să mai astept altul și mi sa făcut foame. La fast food am vrut să mănânc până mor, dar am lesinat si m-am trezit la spital. Acolo m-am urcat pe acoperisul spitalului și când m-am aruncat, am rămas agățat cu bluza de acoperisul spitalului. Am stat agățat acolo vreo 2 zile pâcă au venit pompierii să mă ia.
După 2 zile, am vrut să mă arunc de pe un bloc, dar am nimerit pe prelata unui tir, o trebuit să plătesc prelata soferului.
După încă o zi am vrut să mă împusc, dar am apăsat gresit pe trăgaci și glonțul mi-a zburat pe lângă ureche; am leșinat și m-am trezit la spital. Am fugit repede de acolo și m-am dus acasă să mă spunzur; m-am legat de o țeavă veche de gaze, să s-a rupt țeava, gazele a început să iasă; au văzut ai mei și m-au dat afară din casă. Am vrut să mă spânjur de un copac, dar s-a rupt creanga, am încercat pe un stâlp, dar nu am făcut nodul bine.
Am dormit pe stradă în noaptea aia.
A doua zi am căutat o viperă care să mă muste M-a muscat, dar era bătrână și veninul nu mai era de calitate. Am stat 24 de ore leșinat în sanț Oamenii au crezut că sunt drogat.
După alte 2 zile am încercat să mă otrăvesc.
M-a găsit lumea lesinat pe stradă. Au chemat salvarea, m-o dus la urgențe. Acolo după vreo 2 zile am întâlnit o asistentă ună rău. Am filtrat cu ea apoi m-am combinat cu ea. I-am traso pe masa de operație. După externare m-am mutat la ea. Și de atunci stau numai în păsărică toată ziua, facem sex toată ziua. Până la ea nici nu stiam ce e aia păsărică. Zilele astea cred că a rămas gravidă. La anul î-și dă doctoratul, devine doctoriță. Eu lucrez ca electrician la spitalul respectiv. De atunci stau numai în păsărică, îi fac sex. oral în fiecare zi. Și asta-i o poveste cu început și acțiunii tristă și final fericit laughing))

| supadeceapa a răspuns (pentru theforceofgood):

rolling on the floor))) good, așa o să fac și eu