| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista oameni care nu merg pe principiul:,, Haina il face pe om"?

Răspuns Câştigător
| MisteriousGirl6868 a răspuns:

De ex. eu ma conduc de acest principiu! de ce? fiidca e foarte corect sa ne conducem de el.ma rog, ma imbrac frumos dar nu-s una din cele obsedate care nu pot fara shoping. pina la urma pentru ce ma frate? exista lucruri mult mai importante! te imbraci curat si decent, si o sa vezi ca no sati trebuiasca tone de haine!
Paaaa!

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cre' că eu nu merg pe principiul ăla, chiar dacă în general se aplică acest principiu. Din păcate sau din fericire.

Răspuns utilizator avertizat
| 이벨 a răspuns:

Exista, dar putini. Eu de exemplu. Decat sa-mi cumpar o tona de haine mai bine imi cumpar o tona de carti.

| emy a răspuns:

Da, eu, si nu numai, sunt convinsa de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| DreamingAloud a răspuns:

Eu nu merg pe principiul "Haina il face pe om", dar nici sa apari in ultimul hal. Conteaza foarte mult respectul de sine. O haina curata si decenta cred ca spune mai multe decat toata imbracamintea aceea sofisticata si la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU il face, dar il ajuta MULT!