| BlackDarkAngel a întrebat:

Mai TPU. Stiu ca am mai pus o data aceasta intrebare dar sa stiti ca nu m-a multumit nici macar un raspuns! Am spus ca vreau sa invat engleza ca vreau sa imi recomandati niste site-uri de specialitate unde pot invata engleza calumea carti,muzica sau filme si subtitrare in engleza sau pur si simplu sa se vorbeasca in engleza,statusuri in engleza si cu traducere in limba romana. Insa nimeni nu mi-a dat un raspuns cu aceste optiuni,ele nefiind pe placul meu.

Ajutati-ma macar de aceasta data am nevoie urgent sa invat aceasta limba internationala si utila in viata,pentru ca noi la scoala nu prea am invatat din cauza invatatorilor!
Intru in generala, si stiu putina engleza nu stiu ce sa ma fac.
Va dau funda si va dau si vot, tot numai ajutati-ma! (am 11 ani)
URGENT!

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu poti sa inveti la perfectiune pe internet. oh go on Cumparati carti de la librarii speciale pentru engleza.

| Empathizer a răspuns:

Gratis nu gasesti nimic de calitate. Daca esti dispus sa investesti o mica suma, uite cursuri online aici http://www.eurocor.ro/Cursuri_Engleza_nivel_Incepatori_Interactiv.htm sau aici http://www.eurocor.ro/Cursuri_Engleza_nivel_Intermediar_Interactiv.htm

| gabyella a răspuns:

Www.livemoca.com fa-ti un cont si urmeaza pasii.O sa te ajute cu siguranta:).