| AndreutzaElenutza a întrebat:

Maine 13 decembrie 2012 se face scoala?
Raspunddetimi va rog!

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

In judetul Dolj NU se face scoala, decat in Craiova. Nici in Moldova nu se face.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de zone.În Moldova sunt 3 judeţe şi-n Oltenia 3 în care nu se merge la şcoală datorită viscolului.

| onasis1961 a răspuns:

Nu ne spui localitatea de domiciliu.Dar din câte ştiu 3 judeţe din Moldova şi 3 din Oltenia sunt scutite de cursuri.

| Serafir a răspuns:

Primesc funa daca zic ca nu?
laughing

| Serafir a răspuns:

Primesc funda daca zic ca nu?
laughing

| alexs99 a răspuns:

Nu se face in 3 judete din Oltenia si in 3 din Moldova.

| EvaneSScence a răspuns:

Da, la licee e si simulare la bac si se fac orele mici de 25 de minute. Se termina mai repede scoala ca sa intre a 12-a la simulare. dar de facut se face.

| Flaviia16 a răspuns:

Da