| anonim_4396 a întrebat:

Maine are loc festivitate absolvire la care nu pot participa. Ce se intampla la acea festivitate? Se dau diplome pentru terminarea clasei a 12 a?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ca de obicei, discursuri festive, ceremonia de predare a cheii... Elevii claselor a XII-a vor preda cheia colegilor mai mici, din cls. a XI-a. Aceștia, la rândul lor, le-au pregătit niște surprize. Diplome se vor da (premianților), când va avea loc festivitatea de premiere.