| Elliana534 a întrebat:

Maine marti 26.03. 2013 nu se mai face scoala? Se inchide ca e cod galben?

Răspuns Câştigător
| Katniss2013 a răspuns:

A zis in special de Bucuresti si in restul tarii a zis ca se va decide. Cel mai bine este sa te mai uiti la stiri pana diseara sau sa iei de pe net numarul scolii / liceului tau si sa suni la secretariat ca sa iti dea un raspuns exact happy

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Voi vreti sa se inchida scoala la fiecare ploaie?

| alexs99 a răspuns:

Vremea rea închide şcolile în Bucureşti şi în alte trei judeţe. Astfel, Inspectoratele Şcolare din Bucureşti şi judeţele Olt, Argeş şi Dâmboviţa au decis suspendarea cursurilor pentru ziua de marţi, în toate unităţile de învăţământ preuniversitar. Şi în Giurgiu vor fi suspendate cursurile în şcolile din mediul rural. Probleme sunt şi în Brăila, unde vor fi suspendate cursurile în mai multe grădiniţe, şcoli şi licee în perioada 26-29 martie din cauza faptului că acestea sunt racordate la sistemul centralizat de încălzire, iar acesta nu furnizează agent termic.
Funda?

| Morphines a răspuns:

Ba da, nu se face scoala. S-a anuntat si la televizor!winking

| Timeea2001 a răspuns:

Nu se inchide nicio scoala

| Pisicutayna a răspuns:

Eu stiu ca nu se mai face de la majortatea am inteles ca nu se face.Acum nu stiu ce sa zic, cica la tv s-a spus ca maine nu se face...acum nu stiu.
Noroc sa afli raspunsul cred ca ai nevoie!

| salexandrui96 a răspuns:

Nu maine nu se face scoala

| goinadacian a răspuns:

Nu maine.Vinerea asta 29.03. 2013 nu se face scoala pentru ca e cerc pedagogic sau asa e in Bihor.Nu stiu daca si in celelalte judete

| Adela_Adelycious_1994 a răspuns:

Nu se face scoala...

| biencuta1 a răspuns:

Nu se inchide

| neronalex a răspuns:

Nu!

| ltfsr a răspuns:

Nu iti face grili, nu scapam noi... happy