| teotaur a întrebat:

Maine primim test din La Medeleni fisa de lectura...ce intrebari ar putea sa ne puna? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Slendăriț a răspuns:

Pai mai reciteste inca odata textul si apoi poti sa-ti pui tu intrebari din text la care sa raspunzi.Iti poti face singura cateva exercitii pentru a intelege textul mai bine.
Succes! Sa iei 10!

3 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Pai, sa enumeri personajele, sa faci un scurt rezumat, sa faci caracterizarea unui personaj, sa enumeri cateva trasaturi are personajelor. Depinde de profesor si de nivelul la cae v-a predat

| popescudorinel a răspuns:

Cati copii pot face o femeie deodata de ex.

| ciuz00best a răspuns:

Pai ar putea sa te intrebe care st personajele si probabil te va pune sa faci un rezumat asa ca ia si invatahee hee