| anonim_4396 a întrebat:

Maine se invata in scolile din Resita?

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu,nu se invaţă in nicio şcoală din România.

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru misterioaѕa):

Ba da, in orasul meu da!

| misterioaѕa a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Păi nu înţeleg...
Aşa ar trebui, sa nu se inveţe.

| Irenexd a răspuns (pentru misterioaѕa):

Patratica sa stii ca nu toate scolile nu invata! De exemplu eu maine merg la scoala si stau in Tulcea! Deci prin urmare cei care au facut ore sambata trecuta nu mai merg maine la scoala! Da pe voi astia care intrebati daca maine mergem la scoala nu va-u anuntat profesorii? Ce copii mai sunt in ziua de zi ( nu e cu suparare ) O zi buna! Pa, pa

| misterioaѕa a răspuns (pentru Irenexd):

Bună!
Şcolile din Iaşi nu invaţă si nu au facut nici sâmbăta trecuta ore.
E o harababură in ţara asta.chiar si de ziua eioh go on

| Irenexd a răspuns (pentru misterioaѕa):

E inseamna ca e ceva aiurea deci hay sa discutam despre altceva ca tara asta nu are pace nici de ziua ei!

| misterioaѕa a răspuns (pentru Irenexd):

Poate te'a durut ce am spus, dar eu m-am referit la conducatori, nu la ţară.
Imi iubesc ţara[love struck]

| Irenexd a răspuns (pentru misterioaѕa):

Bine deci hay sa incheiem subiectu si sa ne dam drumu la ganduri azi! La multi ani ROMANIA! Fii mandru ca esti Roman! La multi ani TPU!

| misterioaѕa a răspuns (pentru Irenexd):

Ms,la mulţi ani si ţie.

| TeooTeo a răspuns:

Desigurr...din pacate happy