| Irina_9101 a întrebat:

Maine se merge la scoala?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de unde esti.In Bucuresti nu se merge la scoala.Luni si marti.Si nici in alte judete aflate sub cod rosu.

| Serban147 a răspuns (pentru darrio2007):

Cod ROSU?

| darrio2007 a răspuns (pentru Serban147):

In trei judete.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mâine NU se face şcoală în următoarele judeţe :

" Ministerul Educației Naționale a decis ca, pentru siguranța elevilor, a însoțitorilor acestora și a personalului didactic și nedidactic, să închidă, luni, 27 ianuarie, toate unitățile de învățământ din județele/municipiul București, care s-au aflat aceste zile sub atenționare de cod galben și portocoliu. Județele vizate sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.

În ceea ce privește municipiul București, decizia de închidere a unităților de învățământ preuniversitar este valabilă atât pentru ziua de luni, 27 ianuarie, cât și pentru ziua de marți, 28 ianuarie." - SURSA :
http://edu.ro/index.php/articles/20955

Toate cele bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, luni si marti scolile sint inchise, acum au anuntat la tv.

| Nume2 a răspuns:

Depinde de unde esti si sper ca nu happy

| TheoP a răspuns:

Daca esti din judetul Calarasi nu

| Metallica4ever a răspuns:

Sa speram ca nu laughing). Eu oricum nu ma duc big grin

| Serban147 a răspuns:

Eu de la TV am auzit ca decat la Braila si la Bucuresti nu se face scoala, sunt confuz :s

| adrian280 a răspuns:

Da

| adrian280 a răspuns:

Da

| deliut a răspuns:

Daca locuiesti in Bucuresti atunci nu dar daca locuiesti in alte orase da

| Norela_1971 a răspuns:

Si normal ca da big grin