| membrucac a întrebat:

Maine vom merge la scoala sunt din Bucuresti

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Da că nici nu a mai nins și nici nu a mai bătut vântul așa tare, și nu aveau motive să vă mai țină acasă.

| onasis1961 a răspuns:

Momentan nu se stie. Dimineata fii atent la stiri sau da un telefon la scoala.

| BiuL a răspuns:

Dap.

| VictorL a răspuns:

Bună eu sunt din Moldova, Chișinău și îți zic drept că o să mergți fiind-că a anunțat ProTv Chișinău că Românii nu au mers la școala zilele astea din cauza zepezei dar de maine vor putea merge. Dacă nu mă crezi caută și tu pe net sună-ți profii, colegii...

| VictorL a răspuns:

Ce vîi de bine. Că la noi e omătul pînă la brîu da la școală mergem!

| EmiiLoveYou a răspuns:

DA.
Cursurile vor fi reluate, în program normal, miercuri, 27 martie, iar orele de marţi, 26 martie, vor fi recuperate, prin replanificare, până la sfârşitul anului şcolar, a mai precizat sursa citată.

| Pitika2580 a răspuns:

Da s-a zis la stiri ca scolile se incep de pe 27 Martie...

| Pasaredenoapte a răspuns:

Da.