| razadeluna a întrebat:

Mama mereu ma critica ca nu scriu suficient de caligrafic (sunt in liceu) :-(. Pe voi nu?

7 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Vor fi vreodata parintii multumiti?( mereu cauta scuze ca sa ne poata face capu ferfelita ) laughing

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Eu am cel mai frumos scris din clasa ( ma rog, pe locul doi sad ). Important este sa intelegi ceea ce ai scris, caligrafia nu conteaza atat de mult, dar, totusi, mai incearca! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu se uită-n caietele mele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doare-n cur de cum scriu eu. Faza e sa stii ce sa scrii ca degeaba scrii frumos daca esti prost de dai in gropi.

| rocket a răspuns:

Pe mine m-a ajutat roller-ul Uber Fiktion -> http://bit.ly/1ueztO0, care are o guma ce sterge cerneala. Dupa ce stergi poti sa notezi tot acolo, fara ca hartia sa se pateze. Eu nu am neaparat un scris urat, doar ca fac multi "porcusori"

| Hutzy95 a răspuns:

Scrisu se poate indrepta si nu e chiar simplu, eu am reusit sa imi schimb scrisu de 2 ori pana acum, in clasa 5 si in clasa 11 (acum sunt in clasa 12), in clasa 5 am invatat sa scriu jumate din litere de tipar dar anul trecut am invatat sa le scriu frumos

| eDyTutza123 a răspuns:

Ba da...eu sunt inca in generala dar oricat ne-ar critica, parintii, trebuie sa stie ca nu putem sa ne indreptam scrisul asa la comanda.dar totusi respect pentru ei ca ne bat acum la cap sa scriem cat mai frumos...