| alexandrei7777 a întrebat:

Matematica M1 e o materie pentru olimpici la facultate? Trebuie sa fi olimpic pentru a rezolva exercitiile sau poti fi un simplu student de M2 care rezolva exercitiile fara nici o problema?
Daca nu ai fost olimpic la mate M1 in liceu si ai studiat M2 nu vei trece examenele?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fi paranoic in toate intrebarile, nu trebuie sa fii un geniu sa faci o facultate. Nu e nimic pentru olimpici e materia normala de la profilul mate info. Nu trebuie sa fii vreun elev supradotat trebuie doar sa iti dai silinta

| Elena_Andreea_1994_F7Al a răspuns:

Examenele se trec si cu M1 si cu M2 fara probleme. Eu am facut M1 in liceu si la facultate tot ce ai facut in liceu se reia in 2, 3 cursuri maxim restul sunt noutati. Asa ca nu trebuie sa iti faci griji aiurea. happy