| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma apuc de jucat Triviador? Sa îmi fac cont și sa incerc sa devin un jucator bun de Triviador jucand mult? Jucam înainte Conquiztador și îmi plăcea dar acesta e diferit fata de Conquizqdor?
Mi-ar plăcea ca e vorba de cultura generala și competiție între oameni dar totuși ce diferențe sunt între vechiul Conquiztador și Triviador? Cred ca o sa ma apuc de Triviador pana la urma,mai înveți câte ceva, mai trece timpul, mai câștigi etc
Cine joaca Triviador? Păreri despre joc?

1 răspuns:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Eu mă jucam acum câțiva ani, dar în 2020 sau 2021 au schimbat interfață și câteva reguli, schimbare care, per total, a făcut mai mult rău decât bine.