| DracuIa a întrebat:

Careva de aici care joaca triviador?laughing
Mie personal, imi placea mai mult vechiul ConQUIZtador, dar mna big grin

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi placea Conquiztador pacat ca l-au inchis! Triviador nu l-am incercat, e fain?

| Sn4k3 a răspuns:

Am mai jucat putin, dar nasol fata de cum era. N-am inteles de ce au schimbat, era mult mai bun inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Dalmore a răspuns:

Am incercat, dar mi s-a parut oribil, toate culorile alea aiurea imi distrageau atentia. Conquiztador a fost jocul meu preferat ani de zile sad

| CdeMetal a răspuns:

Jucam acum cateva luni.

| Edmonds2342 a răspuns:

Da, era mai frumos conquiztador, dar și triviador e drăguț