| Alexx234qw a întrebat:

Merita sa publici doua volume a cate 200 si ceva de pagini sau sa publici direct un volum de 400 si ceva?
Cum credeti?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita in masura in care ai bani suficienti sa platesti editura respectiva, ca sa-ti corecteze cartea, sa-ti faca coperta, sa-ti pregateasca de tipar materialul, sa-l printeze si publice acea carte, sau cartile daca-s mai multe.
Stii ca, publicarea unei carti in ziua de azi, se face pe buzunarul scriitorului?

| PsyhoChild a răspuns:

Eu zic sa publici mai întâi primul volum de 200 pg, ca mai apoi sa stii daca va prinde bine la lume sa nu te mai chinui în caz contrar...