| Denni03 a întrebat:

Mi-as dori sa merg la liceul "Grigore Moisil " din Timisoara. ce spuneti? e chiar atat de greu cum zice lumea? doresc mai multe informatii. multumesc! happy dau funda :*

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Si eu sunt din Timisoara si am o prietena care ii la Grigore Moisil si nu-i este greu de loc, multi profi sunt foarte de treaba, unii sunt mai ciudati dar sunt putini, La Lenau este mai greu sau la Carmen Sylva. Sper ca ti-am fost de ajutor.