| conrob a întrebat:

Motivul cererii de transfer il vor afla si alti profesori sau poate chiar si elevii? sau doar directorul scolii? as vrea ca doar directorul sa-l stie! iar daca il stie sa nu zica nimanui! pot face asta? trebuie sa-i zic, sau nu va afla nimeni?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul se avizeza de Consiliul de Administratie al liceului unde esti acum si se aproba de CA al liceului unde vrei sa te transferi, asa ca il vor afla toti cei ce fac parte din CA si secretara. De la acestia pot afla si altii, inclusiv elevi, cererea de transfer nu este secreta sau confidentiala.

| mihaicelsfant a răspuns:

Poti sa-i spuibig grin noua ne spui?