| mihaelutzamy a întrebat:

Prietenul meu este la un liceu intr-o clasa unde sunt doar cativa elevi. El vrea sa se transfere la alt liceu dar directorul scolii nu vrea sa ii aprobe transferul si spune ca se va desfiinta clasa daca pierde elevii. Pe prietenul meu nu il intereseaza asta, el vrea sa plece. Ce ar trebui sa faca ca sa ii aprobe cererea? sa mearga la inspectorat si sa ceara ceva la mana ca sa ii poata aproba? il poate ajuta >nspectoratul? este corect ceea ce face directorul? eu cred ca nu, atata timp cat eu vreau sa plec el trebuie sa aprobe nu? ajutor... sfaturi please

1 răspuns:
| Teodor555 a răspuns:

Directoru ala e un prost, de ce sa obligi omu sa stea la tine in liceu ca se desfiinteaza clasa, daca o sa ajunga la inspectorat sigur directorul o sa ajunga intr-o mare incurcatura. Reclamati-l la Inspectorat si o v-a incurca