| VictorL a întrebat:

Neata TPU am o sora mica de 3 ani si nu stiu ce sa-i mai pun imi poate spune cineva niste site-uri pentru copii mici hazlii sau mai stiu eu da sa fie pentru copii in care se pot distra plizz astept un raspuns cit mai curind dau funda 100%.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Y8

| eu4you a răspuns:

Pune-i "Tom and Jerry" pe youtube...sau "Clubul lui Mickey Mouse", sau "Bugz Bunny", sau "Familia Flinstone"...toate (in afara de "Clubul lui Mickey mouse") sunt desenele copilariei mele.

| VictorL explică:

Alte idei?

| vanessa001 a răspuns:

Poti cauta filme online cum ar fi Alba ca Zapada, Frumoasa Adormita. Sau poti sa te joci cu ea pe net, de exemplu sa joace un joc in care sa imbrace o fetita sau sa se joace cu un catelus. A si poti sa ii pui melodii de pe youtube gen http://www.youtube.com/watch?v=bYo6PoHalt0. Sper ca te.am ajutat. :)