| marisha96 a întrebat:

"Nimeni nu se naste invatat" sunteti de acord cu acest proverb si de ce?

Răspuns Câştigător
| BadxGood a răspuns:

Da, pentru ca nimeni nu poate pretinde ca stie o informatie fara ca ea sa-i fi fost transmisa, pana si in cazul geniilor, ei descopera un anumit adevar pe baza informatiilor deja invatate/cunoscute si pe baza ingeniozitatiiwinking

1 răspuns:
| Bubulutsaa a răspuns:

Da. pentru ca omul. in viata invata multe lucruri noi, ce nici macar nu isi imagina. Daca stai sa te gandesti, nimeni nu stie toate lucrurile. happy.