| Grigor_Vasy_1995 a întrebat:

Noroc, de unde pot sa fac rost de niste carti de psihologie?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vrei sa le cumperi sau sa le imprumuti? Pentru al doilea caz, fa-ti fisa la biblioteca. Daca vrei, insa, sa le cumperi, recomand site-urile Librarie.net sau Elefant.ro. Au, de departe, cele mai bune preturi. La librarii sau la Carturesti sunt mult mai scumpe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la orice librarie

| asperger3 a răspuns:

In clasa a x-a se face psihologie. poti incerca la cunostinte din calsa a x-a.
varianta librariei sau cunostinte pe la facultatea de psihologie

Răspuns utilizator avertizat
| Abigail19 a răspuns:

Buna!winking La liceu se face psihologie deci daca ai prieteni pe acolo...
Dar in orice librarie mare, biblioteca si chiar mall-uri gasesti carti psihologice. Ii intrebi pe cei de acolo care te vor ajuta sa alegi un gen care iti place.