| AlexandraNGE a întrebat:

Nota de la modulul pedagogic făcut în facultate se calculează împreună cu celelalte note pentru media semestrială sau se calculează separat?

Adică dacă eu am 10 la toate disciplinele specializării la care sunt înscrisă și 9 la modulul pedagogic, îmi iese media 10 sau mai puțin?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Nu intra la media finala.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Depinde de facultate.Eu stiu exemple unde, desi este disciplina optionala, se calculeaza in mod obisnuit alaturi de disciplinele obligatorii.