| Georgyana98 a întrebat:

Sunt la facultatea de asistenta sociala, anul 1 si sunt si la modulul pedagogic, oare in media finala semestriala se tine cont si de nota de la modul? Ca ea apartine de alta facultate, si nu sunt toti colegii mei la ea, numai un sfert, oare imi puteti explica va rog? Multumesc, dau funda! ☺

2 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Daca apartine de alta facultate, cum sa se tina cont de acea nota? Nu, nu se ia in calcul.

| Georgyana98 explică (pentru Itanul):

E un departament de pregatire iar cand trebuie sa vad nota trebuie sa schimb contextul, ca numa modulul e acolo, adica acolo voi avea doar o nota?