| anonim_4396 a întrebat:

Notele de la bac vor fi afișate anonimizat doar anul acesta sau?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrei sa afle si altii cât esti de bâtă?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu cred că înțeles. Am intrebat asta doar pentru că am crezut că-i ceva de moment din cauza virusului și a orelor amânate, nu pentru că mi-ar plăcea să fie anonimizate sau ceva de genul.

| sierra1 a răspuns:

Probabil de acum incolo, să nu le crape obrazul de jenă

| Wr3nch a răspuns:

De anul asta incolo.

| RainbowD a răspuns:

De ce ar fi afișate în acest mod? Mi se pare aiurea până la urmă. Dacă nu ai fost în stare să înveți 4 ani să iei un amărât de bacalaureat, vezi doamne să nu afle lumea cât ești de "bolovan". laughing

| CravataAlbastra a răspuns:

E na, nu am stiut, anul asta nu vor fi afisate pe edu sau la licee?