| ka2 a întrebat:

Nu credeti ca cei care au site-ul acesta ar trebui sa si sorteze intrebarile? Sunt multe intrebari fara rost, stupide de-a dreptul, iar noi, IN LOC SA INVATAM CEVA si sa ajutam, mai mult ne pierdem vremea cititnd aberatiile lor! Daca nu se face ceva, personal nu voi mai raspunde/intreba pe viitor!

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt de acord cu tine.winking Eu una ignor intrebarile de genul asta.Ar fi mai bine sa punem intrebari serioase la care sa se raspunda.winking Ma bucur ca nu numai eu am aceasta parere.happy

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Unii membri pot sorta intrebarile. E o optiune nou introdusa, se cheama 'moderare de continut' si apar acolo toate intrebarile. O intrebare trebuie aprobata de 3 moderatori ca sa apara pe site. Deci, cand vezi intrebari fara sens, gandeste-te ca 3 oameni i-au dat accept... Mie mi se pare totusi ca in ultima vreme sunt mai ok intrebarile.

mlm
| mlm a răspuns:

Din pacate intrebarile sint selectate, intr-adevar mai sint si intrebari fara rost, dar ganditiva ca sint persoane noi care au nevoie de aceste raspunsuri, sint tineri care raspunsul vostru ai ajuta foarte mult.Am vazut multi adolescenti aici pe site care practic isi rezolva temele.(Pun intrebari de geoagrafie, matematica, biologie, fizica etc). Deci nu fiti rai si ajutatii, poate la varsta lor si voi ati fost la fel.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cred ca in general aici se pun intrebari care nu pot fi puse altundeva. Este adevarat ca sunt multe si stupide dar cred ca le putem ignora neraspunzand si astfel se vor cerne singure.

| hashe86 a răspuns:

Intru totul de acord cu leonard
poti doar sa le ignori, eu asta fac, deschid doar imtrebarile care au un sens si unde pot oferi un raspuns pertinent.
sunt foarte multe intrebari refuzate care nu se publica. intra pe blog si sa vezi acolo bazaconii.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sunt de acord
sunt foarte multi pe site-ul asta care pun niste intrebari total paralele, stupide thinking si nefolositoare

| ioanaa a răspuns:

Intrebarile, atunci cand le pui se pot sorta, dar multi nu dau importanta acestui lucru. De aceea gasesti intrebari despre sex la... stiinta si filozofie! Buna intrebarea ta, poate iti va raspunde cineva concret.

| ka2 explică:

Asta nu mi se pare deloc OK...
Răspunde
trimisa acum 55 minute (3 răspunsuri) florentina intreaba:
1 bar =?

adica este o "chestiune" de bun simt pana la urma... dai pe google si gasesti... wikipedia, etc... si mai sunt intrebari de mai scriu si cate 10 randuri... straight face

| ka2 explică:

MAI NOU, PT TINERETUL DE ASTAZI, ESTE POZITIA... EI NU STIU CE-I AIA SOTRON, COARDA, LAPTE GROS

| . a răspuns:

Imi pare rau ca nu am gasit intrebarea ta mai devreme. Am postat si eu o intrebare tot de genul. Sunt complet de acord cu tine. Nu ai pe cine sa ajuti pe site-ul asta si nici n-are cine sa-ti dea un raspuns util la o intrebare inteligenta, ceea ce gasesti foarte greu intr-o comunitate virtuala moderna cu useri cu gandirea oripilant de primitiva si un limbaj stupid si incult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi'ar conveni ca intrebarile stupide sa fie sterse.Cum e acum e ok...
Fara intrebari stupide.ar fi prea monoton.Eu intru in special pentru a'i ajuta pe altii la anumite chestii dar si pentru amuzamentlaughingchiar ma distreaza sa vad anumite intrebari care nu'si au rostul si cel putin pe mine. unele chiar ma fac sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ka2 poate chiar e paralela cu googlelaughing
Uite de ex intrebari care mie mi se par funny desi cam stupide:
"Cum te poti face Emo thinking"
"Ce e capra, animal sau pozitie?"
etc.