| Dianaalexandran a întrebat:

Nu gasesc un site care sa aiba rezultatele de la concursul cangurul lingvist engleza clasele 1-4, 7 decembrie 2014

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu le gasesti pentru simplul motiv ca doar peste 4 luni vom fi in luna decembrie 2014! ----poate vrei sa le cauti pe cele din decembrie 2013!

rezultatele le poti gasi pe site-ul http://www.cangurul.ro/ daca, in partea dreapta a paginii sub mentiunea "Rezultate concursuri anul scolar 2013-2014 ", selectezi denumirea concursului si judetul.

| Dianaalexandran explică (pentru alessia5158):

Am incercat doar ca nu s-a intamplat nimic...

| alessia5158 a răspuns (pentru Dianaalexandran):

La mine, merge. Dupa ce am ales concursul si am selectat judetul, se deschide o fereastra cu o lista de nume si rezultate.Mai incearca!

| Dianaalexandran explică (pentru alessia5158):

A mers! Mersi mult de ajutor!