| maria11579 a întrebat:

Nu imi mergea parola si am trimis un e-mail la adresa de e-mail pe care o completezi optional cand iti faci un id. Cum il pot anula? Funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| maryus24 a răspuns:

Nu e nevoie sa fie anulat, daca nu e folist in cateva ore se anuleaza singur.
daca e vorba deespre ce cred eu big grin

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Ce să anulezi, id-ul sau e-mail-ul trimis? Dacă e vorba de id, el se închide automat după 3 luni de nefolosinţă, iar dacă e vorba de mailul trimis, nu se poate, este ca un sms, după ce a fost trimis, trimis rămâne...