| secretname_8475 a întrebat:

Nu ma primeste sa dau definitivatul deaorece spun ca facultatea spiru haret cu specializarea geografie (frecventa redusa-5 ani)nu este acreditata, dar la titularizare m. a primit ...ESTE SAU NU ACREDITATA faculatea
? daca imi spune. ti ca este acreditata va rog aratati. mi legea.sau ceva, nu stiu, care sa demonstreze acest lucru. Funda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu intrebi tu la facultate? Ei sunt cei mai in masura sa-ti indice actul normativ prin care a fost acreditata si daca in acreditare a fost cuprinsa si forma cu frecventa redusa, aici s-ar putea sa fie problema. Succes si numai bine!

| Nastia a răspuns:

Eu am citit pe net ieri ca spiru haret la fara frecventa functioneaza ilegal, nu e acreditata.