| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai am chef de invatat, nu mai am motivatia aia nebuna ca in alte dati. Sunt blocat si nici nu mai am resurse de unde sa invat.
Ce as putea face? Simt ca pierd timpul.

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Si eu sunt la fel, in fiecare zi imi fac acea idde ca scoala nu o sa ma ajute la nimic si ca nu are rost sa mai iti bati capul cateodata pentru ca mai mult te enervezi decat sa iveti chestii noi. Poti sa ceri un sfat unui psiholog(nu crede ca te fac nebun sau ceva, ti-am spus, si eu sunt la fel) sau poti sa te lasi de scoala pur si simplu ((=

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ia Memo Plus si incearca sa te motivezi intr-un fel macar intr-un mod minim, ca altceva nu ai ce sa faci.Succes oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci tot ce simti nevoia.