| artseeker a întrebat:

O caracterizare a personajelor din Doi ani de vacanta.cat de repede... dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Deci,nu mai tin minte asa bine,dar:

-Briant(parca asa il chema) era tipul ala smecher si culeanu,liderul,ala smecher the smecher iubit si adulat de toti dracii din jurul lui(aproape de toti)
-Gordon(parca asa,nu?) era tipul ala pampalau,impartial si linistit,care, culmea, a fost si el lider un timp
-Doniphan si cu suporterii lui=Antihristul

Si mai erau piratii aia smecheri si geniali de la sfarsit.Si parca mai era si o tanti in carte.Nu mai tin minte...

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Hai ca-ti fac eu!

not!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste cartea! Mm! straight face