| vasy24 a întrebat:

O intamplare petrecuta cu parinti cea mai buna intamplare fundabig grin

1 răspuns:
| bEnyMaZter a răspuns:

laughing nici nu vreau sa-mi amintesclaughingA fost cam asa:-am vrut sa merg la o petrecere facut de un amic de al meu:p mi-am dorit mult sa merg dar parinti nu ma lasara pentru ca nu stiu ce am facut in ziua precedentatongue -ok nu mau lasat si seara ma strecor sa ies pe usa din sapte si imi suna telefonullaughing) sar gardul la vecin (ma vazuse vecinu si in cealata zi ma intreba daca nu aveam cumva lipsa de kilometrilaughing)) am trecut de gard si cand ajung pe drum ma fugareste un cainelaughing ajung mai in jos rupt de oboseala intru si ce credeti ca am vazut acolo pe tatal meu laughing am avut noroc ca e un tata bun si m-a lasat la petrecere el mi-a spus asa:cand am vrut sa-ti spun ca poti sa mergi la petrecere tu nu erai asa ca am plecat sa te cautlaughing) si acum cand imi amintesc de acea seara nu ma mai pot opri din raslaughing bine ca totul s-a terminat laughing am norocul ca am cel mai bun tata din lume da culmea e ca si el a stat la petrecere si cand am ajuns acasa maicamea ne astepta pe amadoi cu matura in manalaughing)))))